price: 475,00 ₴ з податком

4,5 г / 0,16 US OZ

Незалежність, впевненість в собі, елегантність і вищий клас - ось ваші переваги. Ви зосереджені на успіх у багатьох областях - роботі, мріях і пристрастях. Ви не боїтеся розкривати силу своєї жіночності, демонструючи або витончену, або зухвалу версію себе.

З цієї причини INGLOT створив LipSatin, губну помаду, яка буде відповідати вашому способу залежно від бажаного настрою. Залишайтеся красивими, віддаючись кар'єрі, займаєтеся спортом або займаєтеся шопінгом в будь-якому обраному Вами образі: ніжних витончених відтінках або сміливіше розширюєте свою зухвалу і невідкриту природу з червоними, рожевими або навіть фіолетовими відтінками.

Кремова, м'яка формула забезпечує ідеальне покриття і пом'якшує ваші ніжні губи, залишаючи їх з відчуттям зволоження та регенерації. Збагачені спеціальними інгредієнтами, які піклуються, пом'якшують губи і спеціальними пігментами помади LipSatin фокусуються на атлас-оксамитовому покритті і роблять ваші губи повнішими з чітким контуром. В Склад цих помад входять вітамін Е, масло кісточок вишні, аргана, абрикоса і кокосових масел, які розгладжує губи і покращують їх еластичність, зволожують і захищають від зовнішніх факторів.

Очень понравились эти помадки!!!

Валя 2020-04-06

У меня уже оттенков 5 разных есть, текстура очень нравится. Губы не сушат, держатся на губах хорошо и очень экономные.

напишіть свій відгук!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Помада для губ LIPSATIN

Помада для губ LIPSATIN

  • Якість: