Крем коректор З ВИСОКИМ СТУПЕНЕМ ПОКРИТТЯ INGLOT CAMOUFLAGE CONCEALER

price: 195,00 ₴ з податком

1,8 г / 0,06 унцій

НОВИНКА - революційний консилер Inglot Camouflage - дає найбільш видимий ефект бездоганною шкіри. Завдяки спеціальній формулі, Inglot Camouflage Concealer відмінно приховує пігментні плями, темні кола під очима, недосконалості шкіри. У той же час, кремова насичена формула розгладжує шкіру, не забивається в зморшки і складки, не створює ефект маски. Маскуючий консилер доступний для кожного кольоротипу, відтінки можуть бути змішані один з одним.

101 (жовтий) Нейтралізує почервоніння і відтінок фіолетового.

102 (зелений) Маскує капіляри і нейтралізує почервоніння.

103 (персиковий) Нейтралізує відтінки фіолетового, маскує коричневі і бурі синці під очима, підсвічує шкіру, підходить для точкової корекції для теплої смаглявої шкірі.

122,123 (рожевий) - маскують бузкові і блакитні синці під очима на світлій шкірі, підсвічують шкіру.

106,107,110 - бежеві відтінки, використовуються для точкової корекції, а так же, як другий етап камуфляжу, після нанесення кольорового коректора.

Нанесення:

Відтінки 101, 102, 103. Використовуються в якості першого кроку в маскуванні нерівностей. Потім наноситься тональна основа (за допомогою Pro Sponge) або пудра, відповідна вашому тону шкіри.

Відтінки 122,123 - для шкіри навколо очей. Наносяться самостійно. Якщо необхідно, за допомогою тонального засобу або тілесного консілера можна наблизити до кольору шкіри.

Відтінки 120, 124, 125, 126 - кольори для скульптування овалу обличчя. Використовуються під або на тональну основу. При складанні палетки для скульптування, не забудьте доповнити її світлим відтінком 106 або 107. Адже скульптування - це розставляння темних і світлих акцентів на шкірі.

103

Лиза 2020-04-02

брала себе лососевый корректор, хорошо перекрыл фиолетовый оттенок синяка под глазами 5/5

напишіть свій відгук!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Крем коректор З ВИСОКИМ СТУПЕНЕМ ПОКРИТТЯ INGLOT CAMOUFLAGE CONCEALER

Крем коректор З ВИСОКИМ СТУПЕНЕМ ПОКРИТТЯ INGLOT CAMOUFLAGE CONCEALER

  • Якість: